2017-2018 m. m. laimėjimai

Print This Page

I vieta:

Rokas Jonkus (6 kl.) Pasvalyje vykusiame tradiciniame pagarbos bėgime, skirtame visiems Lietuvos bėgimo mėgėjams „Išėjusiems Anapilin“ atminti (2017)

Justas Lenartas (8 kl.) sporto klubo „Atletic Gym“ surengtose savo kūno svorio štangos stūmimo varžybose jaunučių grupėje (2017)

Mantas Bernatavičius (10 kl.) sporto klubo „Atletic Gym“ surengtose savo kūno svorio štangos stūmimo varžybose jaunių grupėje (2017)

Mantas Bernatavičius (10 kl.) sporto klubo „Atletic Gym“ surengtose atsispaudimų nuo grindų varžybose (2017)

Dagnė Kinderevičiūtė (10 kl.) sporto klubo „Atletic Gym“ surengtose jėgos, ištvermės ir gero fizinio pasirengimo reikalaujančiose Crossfit varžybose merginų 16-29 m. amžiaus grupėje (2017)

Mantas Dambrauskas (8 kl.) Lietuvos moksleivių žaidynių (LMŽ) rajono moksleivių, gimusių 2003 m. ir vyresnių, štangos spaudimo varžybose svorio kategorijoje iki 56 kg (2018)

Mantas Bernatavičius (10 kl.) Lietuvos moksleivių žaidynių (LMŽ) rajono moksleivių, gimusių 2003 m. ir vyresnių, štangos spaudimo varžybose svorio kategorijoje iki 57-64 kg (2018)

MDC komanda pagrindinių mokyklų kategorijoje (Martynas Naidzinavičius (6 kl.), Agnė Biriukaitė (7 kl.), Andrius Ramanauskas (9 kl.), Aistis Gaidamavičius (10 kl.), Ema Kavaliauskaitė (10 kl.), Kamilė Dambrauskaitė (10 kl.), Dagnė Kinderevičiūtė (10 kl.) ir Mantas Bernatavičius (10 kl.)) Kaišiadorių rajono savivaldybės mokyklų sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso estafetėse (2018)

 

II vieta:

Dagnė Kinderevičiūtė (10 kl.) LBMA taurių turnyro X-ojo ir Lietuvos bėgimo taurės XII-ojo etapo „Pakruojo dvaro takais – 2017“ bėgimuose savo amžiaus grupėje (2017)

Agnė Biriukaitė (7 kl.) Pasvalyje vykusiame tradiciniame pagarbos bėgime, skirtame visiems Lietuvos bėgimo mėgėjams „Išėjusiems Anapilin“ atminti (2017)

Dagnė Kinderevičiūtė (10 kl.) Kaune vykusiame bėgime „Kalėdinis bėgimas – 2017“ (2017)

Mantas Bernatavičius (10 kl.) sporto klubo „Atletic Gym“ surengtose jėgos, ištvermės ir gero fizinio pasirengimo reikalaujančiose Crossfit varžybose jaunių 16-19 m. amžiaus grupėje (2017)

Deividas Driaučiūnas (8 kl.) Lietuvos moksleivių žaidynių (LMŽ) rajono moksleivių, gimusių 2003 m. ir vyresnių, štangos spaudimo varžybose svorio kategorijoje 74-82 kg (2018)

MDC komanda Kaišiadorių rajono savivaldybės mokyklų sporto žaidynių smiginio varžybose  (2018)

 

III vieta:

Agnė Biriukaitė (7 kl.) LBMA taurių turnyro X-ojo ir Lietuvos bėgimo taurės XII-ojo etapo „Pakruojo dvaro takais – 2017“ bėgimuose savo amžiaus grupėje (2017)

Dagnė Kinderevičiūtė (10 kl.) Kauno Kleboniškio miške vykusiame tradiciniame bėgime „Kauno ruduo“ – 2017“ savo amžiaus grupėje (2017)

Dagnė Kinderevičiūtė (10 kl.) Pasvalyje vykusiame tradiciniame pagarbos bėgime, skirtame visiems Lietuvos bėgimo mėgėjams „Išėjusiems Anapilin“ atminti (2017)

Justas Lenartas (8 kl.) Lietuvos moksleivių žaidynių (LMŽ) rajono moksleivių, gimusių 2003 m. ir vyresnių, štangos spaudimo varžybose svorio kategorijoje 65-73 kg (2018)

Pradinukų komanda Kaišiadorių rajono savivaldybės mokyklų sporto žaidynių 2007 m. gimimo ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose (2018)

Agnė Biriukaitė (7 kl.) Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgime Prienuose (2018)

**************************

Tapome laureatais/patekome į finalą:

Ema Kavaliauskaitė (10 kl.) tarptautinėje anglų kalbos KINGS olimpiadoje (2017)

Aistis Gaidamavičius (10 kl.) tarptautinėje anglų kalbos KINGS olimpiadoje (2017)

Airida Noreikaitė (9 kl.) tarptautinėje anglų kalbos KINGS olimpiadoje (2017)

Augustė Šmigelskytė (9 kl.) tarptautinėje anglų kalbos KINGS olimpiadoje (2017)

Viltė Kapačinskaitė (7 kl.) tarptautinėje anglų kalbos KINGS olimpiadoje (2017)

Dovilė Žilionytė (6 kl.) tarptautinėje matematikos KINGS olimpiadoje (2017)

Miglė Čebonaitė (6 kl.) tarptautinėje matematikos KINGS olimpiadoje (2017)

Agnė Biriukaitė (7 kl.) tarptautinėje matematikos KINGS olimpiadoje (2018)

Rokas Jonkus (5 kl.) tarptautinėje matematikos KINGS olimpiadoje (2018)

Kotryna Šumskaitė (5 kl.) tarptautinėje matematikos KINGS olimpiadoje (2018)

Rimantė Ališauskaitė (5 kl.) tarptautinėje matematikos KINGS olimpiadoje (2018)

Viltė Kapačinskaitė (7 kl.) tarptautinėje anglų kalbos KINGS olimpiadoje (2018)

Modestas Raudeliūnas (8 kl.) tarptautinėje anglų kalbos KINGS olimpiadoje (2018)

Augustė Šmigelskytė (9 kl.) tarptautinėje anglų kalbos KINGS olimpiadoje (2018)

Ema Kavaliauskaitė (10 kl.) tarptautinėje anglų kalbos KINGS olimpiadoje (2018)

 

Paskatinamasis prizas:

Vestai Malinauskaitei Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro, bendradarbiaujant su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariatu organizuotame piešinių konkurse „Bičiulis žalia uniforma“ (2017)