Tarptautinei šeimos dienai skirtas renginys ,,Pabūkime kartu“

Print This Post

5Šitas žalias pavasaris, šitas žydintis gegužis – štai ėmė ir sukvietė lietuvį burtis prie lietuvio ir gyvą širdį prie širdies… Kas čia taip kaltas, kad vieni paliko pamokas, draugus, kažkas – dirvas, keptuvę…

Ant to mėlyno didelio gaublio
Šitoj mažoj širdelės formos Lietuvoj,
Šitam brangiam Kaišiadorių krašte
Tarp Nemuno ir Nėries –
Vienas kraštas, viena gimtinė.
Savi. Tarytum šeima.

Nuostabią gegužės 13 d. popietę mūsų mokykloje vyko renginys, skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Tarptautinės šeimos dienai skirtame renginyje svečiavosi ir nuostabų koncertą dovanojo KAIŠIADORIŲ MENO MOKYKLOS KRUONIO CHORINIO DAINAVIMO PROGRAMOS jaunučių (vadovė Jolita Ivaškevičienė) ir jaunių chorai, solistai (vadovas Vaidas Grybas). Jie atliko daugybę puikių dainų, kurios užvaldė mūsų bendruomenės šeimų širdis. Atmintin kiekvienam įstrigo ir nuostabūs jaunučių ir jaunių bei solistų Giedriaus Navicko ir Lauritos Juočytės balsai. Solistai atliko dvi dainas“: G. Paškevičiaus dainą „Mano kraštas“ (G. Navickas ir L. Juočytė) ir I. Norkutės dainą „Raudoni vakarai“ (L. Juočytė).

Šventėje skambėjo ne tik dainos. Šokį mums padovanojo ir Kaišiadorių r. Kruonio gimnazijos pramoginių šokių šokėjai Tadas Cikanavičius ir Urtė Noreikaitė, kurie šoko džaivą ir visus papirko grakščiais judesiais.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME VAIDUI IR JOLITAI BEI JŲ VADOVAUJAMAM JAUNIMUI.

Trumpam nusikėlėme į saulėtąją Italiją, kur Nicky Jam ir Enrikės Iglesio ritmų padedamos šokį dovanojo ir mūsų mokyklos merginos.

Vaikų širdutės plazda vienu ritmu su mamytės, rankelės tiesias tėčio delno… pati stipriausia meilė mamytėms ir tėveliams, močiutėms ir seneliams, kurių krūtinėj motiniška, tėviška širdis įsodinta, liejosi iš mažųjų mūsų lūpų – jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinių Evelinos Sladkevičiūtės, Stanislovo Lavrukaičio, Viltės Stanevičiūtės, Igno Valkavičiaus ir Rugilės Davydovaitės.

Taip pat eiles visiems dovanojo 2 kl. mokiniai Rugilė Avižonytė, Vesta Malinauskaitė, Smiltė Žičiūtė, Meldas Kapačinskas, 4 kl. mokinės Miglė Čebonaitė, Dovilė Žilionytė ir Adrija Asadauskaitė, 3 kl. mokiniai Kamilė Petkevičiūtė, Rimantė Ališauskaitė, Viltė Derkintytė, Rokas Jonkus ir Dovydas Taparauskas. Šie žodžiai iš mažų vaikiškų burnyčių tikras nektaras. Taip ir norisi juos ypatingai pavadinti.

O kokia šeima be meilės…. 10 kl. mokinės Gabija ir Gabrielė Genčiauskaitės, Dangira Ališauskaitė bei Greta Markevičiūtė (vadovė mokytoja Audronė Skaudžiuvienė) papasakojo apie įvairias meilės išraiškas, kaip yra svarbu mylėti.

Mokyklos bendruomenė taip pat išreiškė padėką tėveliams ir globėjams, už nuoširdų, aktyvų dalyvavimą mokyklos bendruomenės gyvenime ir asmeninį indėlį ugdant jaunąją kartą.

Padėkos įteiktos:
Ingridai Ramanauskienei ir Vygintui Ališauskui
Rūtai Kanclerytei
Jurgitai Česonytei ir Giedriui Ališauskui
Jolitai ir Stasiui Juneliams
Gerdai ir Tadui Avižoniams
Deimantei ir Andriui Davydovams
Dovilei ir Mariui Petkevičiams
Loretai ir Regimantui Derkinčiams
Erikai Meškaitei
Dianai ir Dangiui Draučiūnams

Nuoširdų ačiū tariame ir renginio vedėjoms – Loretai Derkintienei bei Viltei Derkintytei.

Renginį užbaigėme širdelės sudėliojimu. Ją suformavome iš keksiukų, kuriuos atsinešė šventės dalyviai. Tai MEILĖS simbolis.

Informaciją pateikė organizatoriai

Daugiau šventės nuotraukų rasite: https://www.facebook.com/kaisiadoriu.paparciupagrindinemokykla/photos_albums

  • 11
  • 4
  • 5
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12