Bėgimas „Kauno ruduo – 2017“

Print This Post
22563699_1421734377949518_1990608465_oSpalio 14 d. Kauno Kleboniškio miške vyko tradicinis bėgimas „Kauno ruduo“ – 2017“. Į bėgimą susirinko apie 200 dalyvių. Bėgime dalyvavo ir mūsų MDC bėgikai, kurie atstovavo bėgimo klubą „Kaišiadorys BĖGA“ – Mantas Bernatavičius (10 kl.), Dagnė Kinderevičiūtė (10 kl.), Kamilė Dambrauskaitė (10 kl.) ir Agnė Biriukaitė (7 kl.) (vadovas mokytojas Martynas Ambrizas). Taip pat bėgime dalyvavo ir buvęs mūsų mokinys Aurimas Palubinskis. Kaip jis pats teigia, „… man labai svarbu atstovauti savo mokyklą-daugiafunkcį centrą (MDC), Kaišiadorių miestą ir juos garsinti. Aš didžiuojuosi, kad buvau šio MDC mokinys.“

Daugiau kaip savaitę pliaupęs lietus Lietuvoje prieš šį renginį nurimo, tačiau, vos tik prasidėjo bėgimo varžybos, vėl pradėjo drėkinti. Lyjant bėgikams teko eikvoti papildomai jėgų įveikiant pasirinktas distancijas. Bėgikai tradiciškai varžėsi 3-ose distancijose: 10 km, 5 km bei 2,5 km. Ilgiausioje distancijoje – 10 km – finišavo 70 dalyvių: 18 moterų ir 52 vyrai, 5 km įveikė: 22 moterys ir 17 vyrų – viso 39 dalyviai, o 2,5 km finišavo 26 moterys ir 27 vyrai – viso 53 bėgikai. Mūsų bėgikai įveikė 2,5 km distanciją ir pademonstravo gana puikius rezultatus: Mantas Bernatavičius užėmė 7-ąją vietą (09:51), Dagnė Kinderevičiūtė užėmė 3-ąją vietą (10:24), Kamilė Dambrauskaitė – 9-ąją vietą (11:54), Agnė Biriukaitė – 10-ąją vietą (12:15). Džiaugiamės ir buvusio MDC mokinio Aurimo Palubinskio rezultatu, kuris šiose varžybose užėmė garbingą 3-ąją vietą (09:04).
Po finišo visų distancijų prizininkai (pagal amžiaus grupes) buvo apdovanoti taurėmis. Taip pat visi bėgikai galėjo atsispausdinti pažymėjimus su pasiektu rezultatu bei užimta vieta amžiaus grupėje bei absoliučioje įskaitoje. Daugiau informacijos: http://www.lbma.lt/naujienos-990. Taip pat visų dalyvių laukė arbata ir užkandžiai (sausainiai, meduoliai ir pan.).

DĖKOJAME BĖGANTIEMS IR GARSINANTIEMS MDC!