Bėgimas „Pakruojo dvaro takais-2017“

Print This Post

22561011_1421738491282440_930042114_oSpalio 7 d., nors oras ir buvo permainingas: tai švietė saulutė, tai lijo, o temperatūra tesiekė 10 laipsnių šilumos, bėgikai rinkosi į Pakruojį, kur vyko LBMA taurių turnyro X-asis etapas ir Lietuvos bėgimo taurės XII-asis etapas „Pakruojo dvaro takais – 2017“. Bėgikai galėjo varžytis įvairiose amžiaus grupėse ir nuotoliuose. Nuotoliai buvo keturi: 0,5 km, 1 km, 2,5 km ir 10 km, kurie driekėsi parko takeliais, žolynais, vieškeliais, bruku ir šiek tiek asfaltu. Bėgime dalyvauti buvo užsiregistravę daugiau nei 600 dalyvių. Kiekvienas dalyvis gavo po proginį unikalų dalyvio atminimo medalį, o nugalėtojai ir prizininkai – taures ir diplomus. Taip pat po bėgimo visi sportininkai galėjo atsigaivinti karšta arbata bei užkąsti bandelių. Daugiau informacijos apie bėgimą ir jo rezultatus, turnyrinę tarpklubinės taurės po 10-ties etapų padėtį galite sužinoti: http://www.lbma.lt/naujienos-989

Šis bėgimas buvo sėkmingas ir mūsų MDC bėgikėms Dagnei Kinderevičiūtei (10 kl.), Agnei Biriukaitei (7 kl.), Karolinai Dominaitytei (6 kl.),  kurios atstovavo ne tik mūsų mokyklą-daugiafunkcį centrą, bet ir klubą „Kaišiadorys BĖGA“. Dagnė K. savo amžiaus grupėje 2,5 km distanciją įveikė 2-oji (00:11:7.4), Agnė B. savo amžiaus grupėje 1 km distanciją įveikė 3-ioji (00:04:04.0), Karolina D. savo amžiaus grupėje 1 km distanciją įveikė 18-oji (00:04:41.7).

SVEIKINAME PRIZININKES DAGNĘ IR AGNĘ BEI LINKIME SĖKMĖS TOLESNIUOSE STARTUOSE!