Bėkit, Kaišiadorys. Adolfo Aleksėjūno taurės varžybos

Print This Post

received_221811284861128Balandžio 22 d. mūsų mokyklos bėgikai dalyvavo Lengvosios atletikos asociacijos organizuojamose bėgimo varžybose „Bėkit, Kaišiadorys. Adolfo Aleksėjūno taurei laimėti“, kurios vyko Algirdo Brazausko gimnazijos stadione. Mūsų bėgikų laukė 1400 m ir 700 m kroso distancijos trijose amžiaus grupėse (berniukai ir mergaitės).

Varžybose dalyvavo 200 jaunųjų bėgikų, kurie atvyko iš Vilniaus, Birštono ir Kaišiadorių rajonų. Gausų jaunųjų bėgikų būrį sveikino rajono meras Vytenis Tomkus ir Švietimo skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė, taip pat dukart olimpinė čempionė krepšininkė Angelė Rupšienė bei Tokijo olimpinių žaidynių 3000 m su kliūtimis bėgimo rekordininkas Adolfas Aleksėjūnas.

Nors varžybų diena buvo lietinga, tačiau tai nesutrukdė mūsų bėgikams rungtyniauti 1400 m ir 700 m bėgimo distancijose. Tarp mūsų bėgikų 1400 m distancijoje puikiai pasirodė savo amžiaus grupėje (V16) Bernatavičius Mantas, užėmęs 11 vietą (5:42), Aurimas Palubinskis, užėmęs 15 vietą (5:53), Nerijus Naidzinavičius, užėmęs 27 vietą, Edgaras Kozlovas užėmęs 32 vietą (6:37). Merginų grupėje (M16) puikius rezultatus pademonstravo Kamilė Dambrauskaitė, užėmusi 7 vietą (3:34), Dagnė Kinderevičiūtė, užėmusi 10 vietą (3:43), Evelina Kulbačevskaja, užėmusi 12 vietą (3:46).

Per pus mažesnę distancija (700 m) įveikė ir mūsų mažieji bėgikai, amžiaus grupėje (V13 ir M13): Laurynas Naidzinavičius užėmė 13 vietą (3:44), Martynas Naidzinavičius užėmė 20 vietą (3:50), Dovydas Taparauskas užėmė 24 vietą (3:54), Rokas Jonkus užėmė 24 vietą (3:56), tarp mažųjų bėgikių Deimantė Ališauskaitė užėmė 11 vietą (4:23), jos sesuo Rimantė Ališauskaitė užėmė 13 vietą (4:43).

Po varžybų vaikai buvo maloniai nustebinti: jie galėjo pasivaišinti karšta arbata, rėmėjų dovanomis – Vilniaus alaus „Retro gira“, „Hermio“ vandeniu, „Rokiškio sūrio“ produkcija.

Visų įveikusių distanciją laukė atminimo medaliukai.