„Girl power“ Kaišiadoryse!

Print This Post

Ilgą laiką mados pasaulyje gyvenusi, fotografijos ir mados renginių režisierė, projekto „Girl power“ įkūrėja, Eglė Kislovski, apsilankė trijose Kaišiadorių rajono mokyklose – Paparčių daugiafunkciame centre, Žaslių pagrindinėje mokykloje, bei Žiežmarių gimnazijoje, kuriose susitiko su paauglėmis merginomis. Eglė ne tik dalinosi savo patirtimi ir paauglystės išgyvenimais, bet ir mokė merginas, kaip auginti savo  savivertę, rūpintis ne tik išoriniu, bet ir vidiniu grožiu, neprarasti nuovokos dėl žalingų įpročių, bei kalbėjo apie santykius su priešingąją lytimi. Užsiėmimo metu buvo aptariamas ir vienas sunkiausiai, ir nedrąsiausiai šeimose aptariamų klausimų – seksualinis gyvenimas.

Taip pat jau niekam nėra paslaptis, kad šiuo metu socialiniai tinklai valdo mūsų visuomenę, o ypatingai jaunąją kartą, kurios suvokimas apie gyvenimą ir vertybes dar tik vystosi, ir kartais būna iškreiptas,  todėl paaugliai kaip įmanydami stengiasi atrodyti bent maža dalele panašūs į šių laikų socialinių tinklų garsenybes. Šio užsiėmimo metu buvo pabrėžta, kad dažnai socialiniai tinklai iškreipia realų vaizdą, juose yra pernelyg daug pagražinimo ir melo, ir visą tai reikia mokėti atskirti ir žinoma nemėginti viso to lyginti su savuoju, kartais atrodo ne tokiu tobulu, gyvenimu.

Plojimai, šypsenos  ir apsikabinimai – buvo geriausias užsiėmimo įvertinimas. Ačiū lektorei Eglei už greitai, įdomiai ir naudingai praleistą laiką.

 

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ieva Kalvinskaitė

  • FB_IMG_1548758096928