„Kings“ olimpiada – finalai

Print This Post

20171119_180201Š.20171203_155402 m. lapkričio 20 dieną MDC vyko „KINGS“ olimpiados anglų k. ir matematikos kvalifikacinis turas. Kvalifikacinio turo tikslas – atrinkti geriausius mokinius galinčius dalyvauti finaliniuose „KINGS“ olimpiados turuose ir varžytis dėl šauniausių prizų. „Kings“ – tai didžiulė, daugialypė tarptautinė bendruomenė, tvirtai stovinti ant tarpvalstybinės draugystės pamatų ir garsinanti ją unikaliais talentais. Kings olimpiados jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos. Komanda siekiai puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam. Čia svarbūs ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas ir strateginio mąstymo įgūdžiai. „Kings“ bendradarbiauja su geriausiais šalies universitetais ir kitomis aukštosiomis mokyklomis, lyderiaujančiomis tarptautinėmis švietimo institucijomis, asociacijomis ir mokytojų komitetais, kurie padeda sekti naujausias švietimo tendencijas ir kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų.

Matematikos kvalifikaciniame ture dalyvavo Miglė Čebonaitė (6 kl.), Dovilė Žilionytė (6 kl.), Kamilė Dambrauskaitė (10 kl.), Monika Čaikauskaitė (10 kl.), Aušra Žukauskaitė (10 kl.) ir į „KINGS“ olimpiados finalą pateko Miglė Čebonaitė ir Dovilė Žilionytė.

Anglų kalbos kvalifikaciniame ture dalyvavo Viltė Kapačinskaitė (7 kl.), Gintarė Driaučiūnaitė (7 kl.), Deimantė Ališauskaitė (8 kl.), Augustė Šmigelskytė (9 kl.), Mantas Padroštys (9 kl.), Airida Noreikaitė (9 kl.), Ema Kavaliauskaitė (10 kl.), Aistis Gaidamavičius (10 kl.), Edgaras Kozlovas (10 kl.) ir į „KINGS“ olimpiados finalą pateko Viltė Kapačinskaitė, Augustė Šmigelskytė, Airida Noreikaitė, Ema Kavaliauskaitė, Aistis Gaidamavičius.

Matematikos finalas vyko lapkričio 19 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universitete. Finale dalyvavusi Miglė Čebonaitė surinko 20 taškų, Dovilė Žilionytė surinko 21 tašką iš 90 galimų.

Anglų kalbos finalas vyko gruodžio 3 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universitete. Finale dalyvavusi Augustė Šmigelskytė surinko 51 tašką, Ema Kavaliauskaitė surinko 64 taškus, Viltė Kapačinskaitė surinko 35 taškus iš 90 galimų.

Sveikiname iniciatyvius mokinius, kurie nepabūgo ir sudalyvavo tarptautinėje olimpiadoje. Džiaugiamės jais!

Informaciją parengė mokytojas Martynas Ambrizas

Daugiau informacijos ir nuotraukų: https://www.facebook.com/kaisiadoriu.paparciupagrindinemokykla/