Konferencija tėvams dėl vaikų „ATSAKINGA TĖVYSTĖ“ 2016

Print This Post

atsakinga-tevyste-300x169APIE KONFERENCIJĄ:

ATSAKINGA TĖVYSTĖ – tai renginys, kuriame žiniomis ir patirtimi dalijasi žymiausi, progresyviausi vaikų ir paauglių auklėjimo bei mokymo profesionalai iš visos Lietuvos. Konferencija skirta teisingiems, mąstantiems ir rūpestingiems tėvams, globėjams ir pedagogams, siekiantiems gauti visus atsakymus apie vaikus – nuo nėštumo ir gimimo iki pirmosios meilės. …

ATSAKINGA TĖVYSTĖ 2016

Šiais metais konferencijoje auklėjimo ir mokymo profesionalai pranešimus skaitys „nepatogiomis”, tačiau labai aktualiomis temomis apie vaikus ir paauglius. Konferencija trunka dvi dienas: pirmoji skirta ikimokyklinio amžiaus vaikų problemoms, antroji – aktualijoms nuo pirmoko iki abituriento.

KUR? Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniuje.
KADA? 2016 m. balandžio 2-3 dienomis.
KONFERENCIJOS ŠŪKIS: Tėvams dėl vaikų: rimtai, profesionaliai, su meile.

KONFERENCIJOS LEKTORIAI

Pranešėjus konferencijos rengėjai renkasi ypač atsakingai. Praėjusių metų konferencijos „ATSAKINGA TĖVYSTĖ“ pranešimus vertino ir patys kolegos lektoriai, ir lankytojai. Gautas grįžtamasis ryšys leido dar teisingiau įvertinti auditorijos poreikius ir pakviesti pačius geriausius savo sričių profesionalus. Taip pat jūsų laukia individualios ekspertų konsultacijos, kolegų diskusijos, edukacijos priemonės ir sveiki produktai šeimoms, kurie darniai papildo konferencijos turinį. Esame tikri, kad konferencijoje „ATSAKINGA TĖVYSTĖ“ 2016 kiekvienas dalyvis tikrai ras atsakymus į sau aktualius klausimus. Tai geriausia investicija į jūsų šeimos ir vaikų ateitį.

Konferenciją moderuoja žurnalistė, keturių vaikų mama Gabija Vitkevičiūtė.

Plačiau apie šią konferenciją skaitykite: http://atsakingatevyste.lt/

Administracija