Lietuvos mokyklų žaidynių rajono lengvosios atletikos varžybos

Print This Post

received_234164910292432Gegužės 6 d. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajono lengvosios atletikos varžybos, kuriose mūsų mokyklos sportininkų komanda iš 5 dalyvavusių komandų bendrojoje įskaitoje užėmė 3-ąją vietą. Mūsiškiai šiose varžybose pademonstravo puikius rezultatus.

Rutulio stūmimo sektoriuje tarp merginų sužibėjo Dangira Ališauskaitė (10 kl.), nustūmusi rutulį 8,06 m ir užėmusi 1-ąją vietą. 3-ąją vietą užėmė Alina Kulbačevskaja (10 kl.), rutulį nustūmusi 6 m 47 cm. Tarp vaikinų Lukas Kmelnickas (8 kl.) užėmė 5-ąją vietą, rutulį nustūmęs 10 m 2 cm;
– Anton Kulbačevskij (10 kl.) užėmė 7-ąją vietą, rutulį nustūmęs 9 m 47 cm.

Šuolio į tolį rungtyje Dagnė Kinderevičiūtė (8 kl.) užėmė 7-ąją vietą, nušokusi 2 m 64 cm, Alina Kulbačevskaja (10 kl.) tenkinosi 9-ąja vieta, nušokusi 2 m 47 cm. Tarp vaikinų neblogai pasirodė Nerijus Naidzinavičius (9 kl.), užėmęs 6-ąją vietą (4 m 44 cm), Edgaras Kozlovas (8 kl.) užėmė 12-ąją vietą, nušokęs 4 m 17 cm, Mantas Mureika (8 kl.) užėmė 13-ąją vietą, nušokęs 4 m 14 cm.1000 m bėgimo rungtyje puikiai pasirodė Kamilė Dambrauskaitė (8 kl.), užėmusi 2-ąją vietą, distanciją nubėgusi per 3:56 s, Dagnė Kinderevičiūtė (8 kl.) užėmė 4-ąją vietą, distanciją nubėgusi per 4:03 s, Evelina Kulbačevskaja (10 kl.) užėmė 7-ąją vietą, distanciją nubėgusi per 4:10 s. Tarp vaikinų šioje rungtyje puikiai pasirodė Mantas Bernatavičius (8 kl.), užėmęs 5-ąją vietą, distanciją nubėgęs per 3:23 s, Aurimas Palubinskis (9 kl.) užėmė 6-ąją vietą, nubėgęs distanciją per 3:24 s.

400 m bėgimo rungtyje mūsų bėgikės Dangira Ališauskaitė (10 kl.) užėmė 5-ąją vietą, nubėgusi distanciją per 1:23 s, Monika Čaikauskaitė (8 kl.) užėmė 8-ąją vietą, nubėgusi distanciją per 1:33 s. Tarp vaikinų Nerijus Naidzinavičius (9 kl.) užėmė 7-ąją vietą, distanciją įveikęs per 1:07 s, Mantas Mureika (8 kl.) užėmė 8-ąją vietą, nubėgęs per 1:08 s ir Edgaras Kozlovas (8 kl.) užėmė 9-ąją vietą, distanciją nubėgęs per 1:08 s.

100 m sprinto rungtyje Evelina Kulbačevskaja (10 kl.) užėmė 9-ąją vietą, distanciją nubėgusi per 15,8 s, Monika Čaikauskaitė (8 kl.) – 11-ąją vietą, distanciją nubėgusi per 15,9 s. Šioje rungtyje dalyvavo ir mūsų vaikinai. Mantas Bernatavičius (8 kl.) užėmė 12-ąją vietą, distanciją nubėgęs per 14,6 s, Juventas Kapačinskas (10 kl.) užėmė 13-ąją vietą, distanciją nubėgęs per 14,9 s, Aurimas Palubinskis (9 kl.) – 14-ąją vietą, distanciją įveikięs per 15,0 s.

Informaciją parengė 5-8 kl. kuratorius Martynas Ambrizas