Lietuvos nacionalinis diktantas 2017 m.

Print This Post

diktnatas nacionalinis 2017 11111Nacionalinis diktantas – daugiau negu rašyba. ATEIK. RAŠYK. IŠSAUGOK.

Nacionalinis diktantas – tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. 2017-aisiais Nacionalinis diktantas organizuojamas jau 10-ą kartą. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. 2017 m. konkurso etapai:

  • I-as turas vyks PENKTADIENĮ, 2017 vasario 24 d. 10 val. vyks ir mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre. Transliacija per LRT Radiją ir internetu.
  • 2017 m. finalas vyks balandžio mėn. Finalą tiesiogiai transliuoja LRT Kultūros kanalas.

Diktanto organizatorius – VšĮ Pilietinės minties institutas.

Maloniai kviečiame Paparčių seniūnijos gyventojus VASARIO 24 D., penktadienį, skirti 45 minutes ir pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias. Atvykti į Paparčių MDC 9.30 val. Labai labai lauksime drąsių ir ryžtingų žmonių, nebijančių iššūkių.

Nacionalinio diktanto taisyklės:

  • Diktanto tekstai parengiami bendradarbiaujant su Valstybine lietuvių kalbos komisija.
  • Konkurso dalyviai varžosi raštingiausio moksleivio, raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio kategorijose.
  • Ant lapo, kuriame rašomas diktantas, privalu užrašyti savo vardą, pavardę, mokyklą (jei esate moksleivis, -ė) ar įmonę (jei dalyvaujate kaip įmonės atstovas, -ė), adresą, telefoną ir e. pašto adresą.

Asmenys, dalyvausiantys Diktanto finale, apie tai informuojami asmeniškai.

Daugiau informacijos tinklalapyje: http://www.diktantas.lt

Organizatoriai