Mes didžiuojamės…

Print This Post

?Ženk į naują savaitę su gera žinia – KINGS skelbia kvalifikacinio anglų kalbos ir matematikos olimpiadų etapo rezultatus. Daugiau nei 28000 dalyvių išsprendė olimpiadų testus ir geriausi iš jų pateko į didįjį žinių ringą – finalą, kuriame kingsiečiai susikaus dėl didžiųjų olimpiadų prizų!
TAŠKŲ SISTEMA:
1. Svertinis balų skaičius, reikalingas tam, jog dalyvis patektų į finalą:
*Matematika: 7 taškai, t.y. 40 %.
*Anglų kalba: 14 taškų, t.y. 40 %.
2. Pagal norminio vertinimo principą, dalyvis, spręsdamas olimpiadų užduotis, galėjo padaryti:
*Matematikos teste: 1-2 klaidas ir surinkti 97-100%, t.y. 15-16 taškų.
*Anglų kalbos teste: 3-4 klaidas ir surinkti 97-100%, t.y. 35-40 taškų.

Kiekvieno dalyvio pasiekimai buvo lyginami su kitų dalyvių, sprendusių kvalifikacinį olimpiados testą, pasiekimais ir atitinkamai pagal maksimalaus įvertinimo pasikartojimo dažnį buvo formuojamas galutinis dalyvio įvertinimas.
3. DĖMESIO! Kvalifikacinio olimpiados etapo bei finalo taškai nebus sumuojami. Kvalifikacinis olimpiados etapas skirtas tam, jog dalyvis susipažintų su olimpiados užduočių formatu ir išbandytų savo jėgas. Tuo tarpu finale vyksta pagrindinė kova dėl vertingų ir išmanių olimpiadų prizų!
Olimpiados finalas – tai žinių ringas, kuriame susikauna patys gabiausi kingsiečiai iš visos Lietuvos! Čia – finale – paaiškėja olimpiados prizininkai, kurie tarpusavyje pasidalina daugiau nei 60 prizų! Prizininkais tampa tie olimpiados dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinks didžiausią balų skaičių. Jei keli olimpiados dalyviai finale surenka vienodą taškų skaičių, tuomet organizuojamas papildomas turas (superfinalas). Tie dalyviai, kurių finalo ir superfinalo rezultatų suma yra didžiausia, tampa olimpiados prizininkais.
Finalai vyks:
Matematikos finalas- lapkričio 19 d.
Anglų kalbos finalas- gruodžio 3 d.

Lauksime rezultatų!

Daugiau informacijos: http://kings.lt/naujienos/115