Nauja LRT televizijos laida „Tėvų susirinkimas“

Print This Post

tvNuo šių metų LRT eteryje startuoja nauja laida „Tėvų susirinkimas“, kviečianti susipažinti su Lietuvos mokyklų aktualijomis.
Naujoji laida labiausiai bus skirta TĖVAMS.
Mokinių pasiekimų tyrimai rodo reikšmingą ryšį tarp tėvų įtraukimo ir mokinių pasiekimų: glaudžiai jis susijęs ne tik su mokymosi pasiekimais, bet ir su mokinių daroma pažanga. …
„Tėvų susirinkimas“ skatins tėvus būti aktyvesnius, nebijoti siūlyti idėjų.
Tėvams vis aktyviau domintis švietimo naujovėmis, bus atsakoma į dažniausiai kylančius klausimus. Kaip paskatinti vaiką mokytis, kaip spręsti kylančius konfliktus, ar verta samdyti korepetitorius, kaip pasirinkti gerą mokyklą, ar keisis egzaminų sistema, kaip tėvai prisideda prie vaikų ugdymo, kokia yra tėvų dalyvavimo nauda mokyklai ir vaikams? – šie ir kiti dalykai bus aptarti į pagalbą pasitelkus specialistus, o įkvepiantys pavyzdžiai paskatins ne vieną imtis naujovių.
Laidos žiūrovai išgirs ir psichologės patarimus, ką daryti, jei mokykloje jaučiatės nereikalingi, o atėjus į tėvų susirinkimą neturite, ką pasakyti.
Laida transliuojama sekmadieniais per LRT televiziją, bet jeigu nespėjote pamatyti, laidų transliacijų įrašus galite pasižiūrėti paspaudę nuorodą:
LRT
FACEBOOK

Norūna Grybienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

  • tv