Pasikalbėjimai su psichologu apie vaikų elgesį ir savijautą (internetu)

Print This Post

inter

Gyvenimas karantino sąlygomis daugelyje šeimų išryškino vaikų elgesio ypatumus, apie kuriuos anksčiau tėvai girdėdavo tik iš mokytojų ar kitų specialistų, atskleidė naujas tarpusavio santykių problemas. Tėvams kyla daug klausimų, kaip reaguoti į vaikų elgesį ir patiems susivaldyti, kokius auklėjimo metodus taikyti.

Kviečiame įvairiomis vaikų auklėjimo temomis pasikalbėti su Paramos vaikams centro psichologais ekspertais diskusijų cikle „Pasikalbėjimai su psichologu“.  

Diskusijos vyksta klausimų atsakymų forma.

Pasikalbėjimai vyksta internetu – platformoje „Zoom“. Tiesioginės transliacijos nuoroda bus išsiųsta jūsų el. paštu, nurodytu atliekant mokėjimą.

Vietų skaičius – ribotas.

TEMOS IR DATOS

Vaikas nebenori mokytis: kaip motyvuoti? 

Gegužės 15 d. 13.00-14.30 val. 

Diskusija su Paramos vaikams centro psichologe, „Tėvų linijos“ vadove Jūrate Baltuškiene apie efektyvius motyvacijos būdus, kaip suprasti vaikų bei paauglių reakcijas ir elgesį, kaip padėti jiems nusiraminti, susikaupti ir be didelio streso užbaigti šiuos mokslo metus.

Daugiau informacijos ir registracija čia: https://bit.ly/2YU12DK

Vaikas žengia į paauglystę: kaip neprarasti ryšio? 

Gegužės 19 d. 16.00-17.30 val. 

Diskusija su Paramos vaikams centro vadove, psichologe psichoterapeute Aušra Kuriene apie tai, kaip pasiruošti vaiko paauglystei, kas gąsdina, kodėl norisi vaiką labiau kontroliuoti, sunku ramiai reaguoti į jo elgesį ir kas padeda neprarasti ryšio.

Daugiau informacijos ir registracija čia: https://bit.ly/3conk4u

Šeimoje abiturientas: kokio palaikymo jam reikia?

Gegužės 22 d. 14.00-15.30 val.

Diskusija su Paramos vaikams centro programos „Pozityvi tėvystė“ vadove, psichologe psichoterapeute Erna Petkute apie tai, kodėl svarbu „neperspausti“ abiturientų, kaip palaikyti ir motyvuoti, kas jiems padeda nusiraminti ir susikaupti.

Daugiau informacijos ir registracija čia: https://bit.ly/2LnqIRj 

Konfliktai su paaugliu – kaip išeiti iš karo zonos?

Birželio 5 d. 12.00-13.30 val. 

Diskusija su Paramos vaikams centro psichologe Veronika Lakis-Mičiene apie tai, kaip kodėl svarbu suprasti paauglio elgesį, kaip reaguoti į jo emocijų proveržius ir provokuojantį elgesį, kokio bendravimo paauglys tikisi iš suaugusiųjų.

Daugiau informacijos ir registracija čia: https://bit.ly/2xWQHvJ
Paramos vaikams centras
www.pvc.lt
facebook.com/PVC.lt/