Smiginio turnyras mūsų mokykloje

Print This Post

100_7179Smiginis (angl. darts) – taiklumo žaidimas, kai į apvalų ant sienos kabinamą taikinį svaidomi smigiai (trumpos ranka sviedžiamos strėlytės). Ši sporto šaka siekia labai senus laukus, kadangi viskas prasidėjo nuo iečių mėtymo. Tačiau kai būdavo blogas oras, visi susirinkdavo uždarose patalpose, tad ietis trumpėjo, kol sutrumpėjo iki dabartinių strėlyčių. Tai standartizuotas žaidimas, kuriame naudojamas standartinis taikinys ir standartinės taisyklės. Šiuo metu pasaulyje reitinguojama tūkstantis smiginio žaidėjų, tarp jų yra net šešiolika lietuvių. Reitingas keičiasi kas savaitę. Smiginis mūsų šalyje vis labiau populiarėja.

SMIGINIS – tai smagus laiko praleidimo būdas, ypač žaidžiant su draugų kompanija, tačiau kartu tai ir sudėtingas žaidimas, nes, norint gerai žaisti, reikia įdėti nemažai darbo. Smiginis – tai ir bendravimo, galimybės pasibūti kartu būdas.

Organizuotame smiginio turnyre dalyvavo 9 komandos po du asmenis (žaidžiama porose „Aštuoniukė“) . Amžius buvo labai įvairus, nes komandas sudarė ne tik mokiniai nuo 5 kl., bet ir mokytojai (2-i komandos: M. Ambrizas ir D. Janonienė, N. Gumbrevičius ir N. Grybienė). Taip pat vienoje komandoje dalyvavo jau baigęs mūsų mokyklą mokinys Anton Kulbačevskij. Nuo prizinių vietų labai mažai atsiliko trys komandos:

  • mokytojai N. Grybienė ir N. Gumbrevičius (575 taškai);
  • 8 kl. mokinės D. Kinderevičiūtė ir K. Dambrauskaitė (543 taškai);
  • 6 kl. mokinės A. Biriukaitė ir G. Dominaitytė (543 taškai).

Pirmąsias tris vietas pasidalijo šios komandos:

III-ioji vieta atiteko mokytojų komandai M. Ambrizui ir D. Janonienei (608 taškai);

II-oji – 8 kl. mokiniams P. Bykovui ir D. Petkevičiūtei (612 taškų);

I-oji – 9 kl. mokinei M. Čaikauskaitei ir A. Kulbačevskij (625 taškai).

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS IR LINKIME SĖKMĖS.

Informaciją parengė kūno kultūros mokytojas N. Gumbrevičius.

 Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/kaisiadoriu.paparciupagrindinemokykla/photos_albums

  • 1
  • 2
  • 4
  • 6
  • 8