Tvarkaraštis

Print This Page

      Moksleiviams neformalus ugdymas svarbus, nes jo metu įgyja naujų žinių, įgyvendina interesus, ugdo kūrybiškumą.

Neformaliojo ugdymo užsiėmimų tvarkaraštis
2017-2018 m. m. sausio – gegužės mėn.

Eil.

Nr.

Būrelio pavadinimas Klasė(-s) Mokytojas Laikas, vieta Valandų skaičius
1. „Šachas ir matas“

(šaškės, šachmatai)

1-4 Rimas Kacevičius Penktadienis

13.35-14.20

1
2. Darbščiosios rankelės 1-4 Daiva Matačiūnienė Penktadienis

12.40-13.25

1
3. Dainuoju sau ir kitiems  

JPUG

1-4

Norūna Grybienė

 

Antradienis

12.45-13.15

13.25-14.10

2
4. Linksmosios estafetės 1-4 Daiva Matačiūnienė Pirmadienis

Ketvirtadienis

13.35-14.20

2
                                                   Iš viso: 6
5. Atletinė gimnastika 8-10 Nauris Gumbrevičius Penktadienis

14.30-15.15

1
6. „Šachas ir matas“

(šaškės, šachmatai)

5-6 Rimas Kacevičius Pirmadienis

13.35-15.15

2
7. Renginių organizavimo ABC 5-10 Daiva Janonienė Pirmadienis

13.35-14.20

Trečiadienis

14.30-15.15

2
8. Sportuok ir būsi sveikas 5-7 Martynas Ambrizas Antradienis

Ketvirtadienis

14.30-15.15

2
9. Bitininkystės ABC 7-10 Martynas Ambrizas Pirmadienis

14.30-15.15

1
10. Teatras 5-10 Solveiga Armonavičienė Trečiadienis

13.35-15.15

2
11. Rusų kalba 5 Olga Ramenskaja   1
12. Pašnekesiai su Monika 5-8 Monika Aleksandravičiūtė Pirmadenis

14:30-15:15

2

                                                    Iš viso:

13

V- priedas 2017-2018 Neformalus ugdymas_sausio-geguzes men.

V- priedas 2017-2018 Neformalus ugdymas_sausio-geguzes men._su monika

*************************************

Neformaliojo ugdymo užsiėmimų tvarkaraštis
2017-2018 m. m. rugsėjo – gegužės mėn.

Eil.

Nr.

Būrelio pavadinimas Klasė(-s) Mokytojas Laikas, vieta Valandų skaičius
1. „Šachas ir matas“

(šaškės, šachmatai)

1-4 Rimas Kacevičius Penktadienis

13.35-14.20

1
2. Darbščiosios rankelės 1-4 Daiva Matačiūnienė Penktadienis

13.35-14.20

1
3. Dainuoju sau ir kitiems JPUG

1–4

Norūna Grybienė

 

Antradienis

12.45-13.15

13.25-14.10

2
4. Linksmosios estafetės 1-4 Daiva Matačiūnienė Pirmadienis

Ketvirtadienis

13.35-14.20

2

                                                   Iš viso:

6
5. Atletinė gimnastika 8–10 Nauris Gumbrevičius Penktadienis

14.30-15.15

1
6. „Šachas ir matas“

(šaškės, šachmatai)

5-6 Rimas Kacevičius Pirmadienis

13.35-15.15

2
7. Renginių organizavimo ABC 5–10 Daiva Janonienė Pirmadienis

13.35-14.20

Trečiadienis

14.30-15.15

2
8. Taikomoji dailė 5–10 Genė Svetakaitė Ketvirtadienis

13.35-14.20

1
9. Sportuok ir būsi sveikas 5-7 Martynas Ambrizas Antradienis

Ketvirtadienis

14.30-15.15

2
10. Bitininkystės ABC 7-10 Martynas Ambrizas Pirmadienis

14.30-15.15

1
11. Teatras 5-10 Solveiga Armonavičienė Trečiadienis

13.35-15.15

2

                                                    Iš viso:

11

V-32-priedas-2017-2018-Neformalus-ugdymas

**************************

Neformaliojo ugdymo užsiėmimų tvarkaraštis
2016-2017 m. m. rugsėjo – gegužės mėn.

Eil.

Nr.

Būrelio pavadinimas Klasė(-ės) Valandų

skaičius

Būrelio vadovo

v., pavardė

Užsiėmimų laikas
1. Linksmosios estafetės 1-4 1 D. Matačiūnienė Ketvirtadienis – 6 pam.
2. Darbščiosios rankelės 1-4 1 D. Matačiūnienė Trečiadienis – 5 pam.
3. Mažieji dainorėliai Jungtinė priešmokyklinė ugdymo grupė 1 N. Grybienė Pirmadienis – 5 pam.
4. Mažieji dainorėliai 1-4 1 N. Grybienė Ketvirtadienis – 6 pam.
5. Teatras 2-4 2 J. Junelienė  

Ketvirtadienis – 7 pam.

Penktadienis – 6 pam.

Iš viso: 6 val.
6. Atletinė gimnastika 8-10 1 N. Gumbrevičius Penktadienis – 6 pam.
7. Grožio studija 5-10 2 R. Banionienė Pirmadienis – 6-7 pam.
8. Renginių organizavimo ABC 5-10 1 D. Janonienė Penktadienis – 6 pam.
9. Taikomoji dailė 5-10 1 G. Svetakaitė Pirmadienis – 7 pam.
10. Sportuok ir būsi sveikas 5-7 2 M. Ambrizas Trečiadienis – 6-7 pam.
Iš viso: 7 val.

v-43-priedas-neformaliojo-ugdymo-uzsiemimu-tvarkarastis

********************

Neformaliojo ugdymo užsiėmimų tvarkaraštis
2015-2016 m. m. vasario – gegužės mėn.

Eil.
Nr.
Būrelio pavadinimas Klasė(-ės) Valandų
skaičius
Būrelio vadovo v., pavardė Užsiėmimų laikas
1. Linksmosios estafetės 1-4 2 R. Žukauskaitė Pirmadienis – 6 pam.
Ketvirtadienis – 6 pam.
2. Darbščiosios rankelės 1-4 1-4 D. Matačiūnienė Penktadienis – 6 pam.
3. Mažieji dainorėliai Jungtinė priešmokyklinė ugdymo grupė, 1-4 2 N. Grybienė Ketvirtadienis – 5-6 pam.
4. Jaunieji misionieriai 4 1 D. Arnauskienė Penktadienis – 5 pam.

Iš viso:

6

5. Atletinė gimnastika 8-10 1 N. Gumbrevičius Trečiadienis – 7 pam.
6. Smiginis – lėkščiasvydis 5-8 1 N. Gumbrevičius Penktadienis – 6 pam.
6. Grožio studija 5-6 2 R. Banionienė Pirmadienis – 6-7 pam.
7. Mergaičių vokalinis ansamblis 5-10 1 V. Grybas Ketvirtadienis – 7 pam.
8. Renginių organizavimo ABC 5-10 2 D. Janonienė Pirmadienis – 6-7 pam.
9. Taikomoji dailė 5-7 1 G. Svetakaitė Ketvirtadienis – 6 pam.
10. Jaunieji žurnalistai 8-10 2 Dž. Bartkutė Pirmadienis – 6-7 pam.
11. Sportuok ir būsi sveikas 7-10 1 M. Ambrizas Ketvirtadienis – 7 pam.

Iš viso:

11