Vienu šūviu – du zuikiai

Print This Post

?Spalio 17d. dalis mūsų MDC mokytojų bendruomenės dalyvavo Bronislovo Burgio seminare „Mokinių pasiekimų vertinimas, įsivertinimas ir individualios pažangos matavimas“.  Švietimo įstatymo 38 straipsnis Mokymosi pasiekimų vertinimas aiškiai apibrėžia, kokia yra vertinimo paskirtis, kas vykdo vertinimą, įsivertinimą ir kur, kokiu tikslu naudojami pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo rezultatai. MDC mokytojams puikiai suvokia, kaip yra svarbu padėti kiekvienam mokiniui pasitikrinti mokymosi pažangą, nustatyti jo pasiekimus ir, palyginus su bendrosiose programose nustatytais pasiekimų lygiais, padėti priimti sprendimus dėl tolesnio mokymosi ar veiklos.

B. Burgio seminare mokytojai sužinojo, kad kiekvienas žmogus turi kuo tiksliau žinoti, ko jis nemoka, nežino, nesugeba ir kiekvienas turi kuo tiksliau žinoti, ką jis moka, žino, sugeba. Kiekvienas – tai moksleivis, mokytojas, mama, tėtis, globėjas, močiutė, senelis, darbuotojas, viršininkas, politikas, gydytojas, mokslininkas, virėjas, kirpėjas, vairuotojas… Diskutavo apie tai, kas trukdo moksleiviams mokytis, ką mokytojas daro galbūt ne taip, kad mokinys neišmoksta, ką ir kaip vertinti, ko nevertinti, ką daryti, kai nėra individualios pažangos ir pan.

Dėkojame Bronislovui už nuostabų seminarą ir turiningai praleistą laiką.

Taip pat, būdami Kauno pedagogų kvalifikacijos centre, mokytojai galėjo grožėtis nuostabia menininko Jono Nariūno jubiliejine paroda „Laikas“, dalyvavo jos atidaryme. Tai metalo grafikos darbai. Darbams J. Nariūnas naudoja vario, žalvario, aliuminio, nerūdijančio plieno, titano, įvairių lydinių lakštus. Jie apdirbami kalinėjant, virinant, graviruojant, chemiškai paveikiant ir kt. Autorius kuria metalo pasakas ir vizijas, sapnus ir miražus, kurių pradinis taškas konkretūs įvykiai ir istorijos faktai, žmogaus egzistencijos ir prasmės ieškojimas, meilė Dievui, Gamtai, Moteriai – motinai.

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja Norūna Grybienė

Daugiau nuotraukų ir inormacijos: https://www.facebook.com/kaisiadoriu.paparciupagrindinemokykla/

  • 20171017_160809
  • 20171017_160754
  • 20171017_171938
  • 20171017_161508
  • 20171017_171323
  • 20171017_171907